Pirkėjų klausimai

Klausimai - atsakymai savilesiai.lt

Žemiau yra atsakymai į dažniausiai užduodamus klausimus. Jeigu nerasite atsakymo į Jums iškilusį klausimą, susisiekite su mumis el. paštu info@savilesiai.lt.

Ar turite parduotuvę mieste, kur galima būtų nusipirkti lęšius?

Taip. Kontaktinius lęšius galite nemokamai atsiimti mūsų specializuotoje parduotuvėje adresu Račių g. 6A-101, Vilniuje.

Ar jūsų parduodami lęšiai skiriasi nuo parduodamų optikos salonuose?

Nesiskiria. Mūsų parduodami kontaktiniai lęšiai daugiausiai yra prailginto nešiojimo (nuo 1 iki 12 mėn.), kuriuos galima surasti ir kituose optikos salonuose, tačiau pas mus kainos yra žemesnės, nes prekes užperkame didmeninėmis kainomis ir atskirai prekiaujame optikos prekėmis didmena.

Ar Jūsų kontaktiniai lęšiai yra kokybiški?

Taip, visi mūsų kontaktiniai lęšiai yra perkami iš oficialių atstovų Lietuvoje bei kitų šalių, tad turime kokybiškas prekes, atitinkančias visus ES reikalavimus bei turinčias tai patvirtinančius sertifikatus.

Kokie yra galimi apmokėjimo būdai?

  1. Atsiskaitymas per internetinę bankininkystę. 
  2. Atsiskaitymas kurjeriui grynaisiais gavus prekę.
  3. Atsiskaitymas grynaisiais atvykus pasiimti prekės.

Plačiau apie apmokėjimo būdus rasite paspaudę šią nuorodą

Kaip man bus pristatyti kontaktiniai lęšiai?

Kontaktinius lęšius iki jūsų durų jums pristatys kurjerių tarnyba. Kurjeris prieš pristatydamas kontaktinius lęšius ar kitas optikos prekes susisieks su Jumis ir suderins patogų pristatymo laiką ir vietą.

Kiek kainuoja lęšių pristatymas?

Pristatymas į visus Lietuvos miestus kainuoja 2,50 Eur. Jei pasirinkote, kad apmokėsite pristačius kurjeriui, tai papildomai mokėsite pinigų surinkimo mokestį, kuris siekia - 2,00 eur

Plačiau apie pristatymo galimybes rasite rubrikoje Pristatymas

Per kiek laiko man bus pristatyti kontaktiniai lęšiai?

Kontaktiniai lęšiai Jums bus pristatyti dviejų dienų laikotarpyje. Savaitgaliais kurjeriai nedirba. Apie tai, kad užsakytos prekės paruoštos ir perduotos kurjeriui jūs būsite informuoti SMS žinute ir tada laukite kurjerio skambučio, dėl pristatymo laiko ir vietos.

Kada su manimi susisieks kurjeriai jei šiandien pateikiau užsakymą?

Nuo Jūsų pateikto užsakymo datos, kurjeris paskambina dviejų darbo dienų laikotarpyje ir suderina su jumis patogų pristatymo laiką ir vietą. Patį pristatymą atlieka kurjeriai, tad jei pristatymas užtruko ilgiau, būtinai mus informuokite. 

Ar pristatote kontaktinius lęšius savaitgaliais?

Ne. Jeigu užsakymą padarėte vėliau, negu penktadienį po pietų, prekės bus pristatytos tik pirmadienį arba antradienį.

Ar tikrai Jūsų kontaktiniai lęšiai pigesni?

Taip, prailginto galiojimo kontaktiniai lęšiai yra pigesni, kadangi nešiojate ilgiau (nereikia kasdien pirkti), o už lęšius sumokate pigiau. Raskite analogiškus kontaktinius lęšius pigiau ir mes sumažinsime Jums savo kainą. Kainos ir kokybės santykį užtikrina savilesiai.lt Jei tokius pat kontaktinius lęšius rasite pigiau kitoje Lietuvos internetinėje svetainėje, mes Jums sumažinsime ir pritaikysime palankesnę kainą.

Ką daryti, jeigu padariau klaidą užsakyme?

Kuo skubiau parašykite į info@savilesiai.lt savo užsakymo informaciją (vardą, prekę ir telefono numerį) ir mes atnaujinsime užsakymo informaciją.

Ar galiu susigrąžinti pinigus už pirktus kontaktinius lęšius?

Galite, bet tik tuo atveju, jeigu kontaktiniai lęšiai brokuoti arba pažeisti pristatymo metu.

Jeigu neradote atsakymų į iškilusius klausimus, susisiekite su mumis ir užduokite Jums rūpimus klausimus el. paštu: info@savilesiai.lt.