Atkeliavo spalvoti lęšiai COLORPIA

Parašyta Kontaktiniai lęšiai Savi Lęšiai .Lt

Nauji lęšiai

Lietuvos rinkai siūlome Colorpia aukštos kokybės trijų mėnesių spalvotus kontaktinius lęšius pakeičiančius natūralią akių spalvą bei suteikiančius ilgalaikį komfortą bei ryškesnį matymą. Jei planuojate eiti į vakarėlį, norite pakeisti savo įvaizdį ir nustebinti draugus ar kolegas, tai tinkamiausias sprendimas būtų pasikeisti akių spalvą, šiuo atveju Jums tiktų spalvoti lęšiai Colorpia, kurie pagaminti pagal naujausią užpatentuotą technologiją, kuri sandarina spalvotą pigmentą tarp apsauginių lęšio sluoksnių, apsaugo akies paviršių nuo sąlyčio su spalvotu sluoksniu. 

Colorpia lęšiai yra pagaminti iš modernios hidrogelio medžiagos, yra itin ploni, pasižymi dideliu deguonies pralaidumu, dėl aukšto elastingumo ir tinkamo vandens kiekio užtikrina dėvėjimo patogumą ilguoju periodu. Dauguma prailginto nešiojimo lęšių turi didelį deguonies pralaidumą. Ne išimtis ir Colorpia spalvoti lęšiai, kuriuos galėsite nešioti iki 3 mėnesių. Šiuos spalvotus lęšius galite pasirinkti iš 4 spalvų: ruda, mėlyna, aqua ir žalia.

 

spalvoti lęšiai Colorpia, 4 spalvos

Su Colorpia lęšiais akys atrodo ryškesnės ir išraiškingesnės. Patamsintas lęšio kraštelis padidins ir labiau išryškins akies rainelę. Puikiai tiks tiek ant šviesesnių, tiek ant tamsesnių akių. Lęšiai galimi su ir be dioptrijų. Jeigu regėjimo korekcija Jums nereikalinga, o spalvotais lęšiais siekiate tiesiog pagyvinti savo išvaizdą, galite pasirinkti 0.00 dioptrijų lęšius ir džiaugtis įspūdingu žvilgsniu.

Savybės:
· Bazinė kreivė / diametras: 8.6 / 14.0
· Vandens kiekis: 40 %.
· Pagaminimo medžiaga: Polyhema 60%
· Medžiagos tipas: hidrogelis
· Kartoninėje pakuotėje: 2 kontaktiniai lęšiai
· Nešiojimo laikas: 3 mėnesiai, naktį išsiimant.
· Stiprumas/spalva: mėlyna, žalia, ruda nuo - 0,00 iki -4,00 (intervalas 0,25)
· Stiprumas/spalva: aqua 0,00

Spalvoti kontaktiniai lęšiai Colorpia - Savi Lęšiai .Lt

 

spalvoti kontaktiniai lęšiai Colorpia rudi

 

 

0 komentarai(-ų)

Palikti komentarą

Komentarai yra peržiūrimi prieš paskelbiant