Akių lašai - pamirškite sausas akis

Parašyta Kontaktiniai lęšiai Savi Lęšiai .Lt

Pasirūpinkite savo akimis

Ilgai dirbate kompiuteriu, o gal nepastebite kiek laiko praleidžiate telefone žaisdami ar naršydami socialiniuose tinkluose, tada didelė tikimybė kad mažai mirksite ir galbūt jaučiate akių nuovargį, jos dažniau būna paraudusios, sudirgusios. Sausų akių liga vis dažniau pasireiškianti liga mūsų šiuolaikinėje visuomenėje. Praleisdami daug laiko prie ekranų mes mažiau mirksime, todėl mūsų akys yra mažiau drėkinamos, o tai didina sausų akių ligos riziką.

Visgi jei daug laiko praleidžiate prie ekranų, tai patariama kas valandą daryti trumpas pertraukas, gerti daug skysčių ir nepamiršti apie mirksėjimą. Žinoma priežasčių gali būti ir daugiau dėl ko Jums pasireiškia sausų akių liga, bet svarbu, kad laiku imtumėtės priemonių, kad ši problema negilėtų. Jei akių sausumas, deginimas, ašarojimas, perštėjimas, dirginimas nepraeina, turėtumėte nedelsiant kreiptis į akių gydytoją. Gydytojas įvertins akių būklę, nustatys sausų akių priežastį ir paskirs efektyvų gydymo būdą. 

Jei nešiojate kontaktinius lęšius, gydytojas patars ar juos reikia pakeisti akiniais ar nemalonių pojūčių padės išvengti specialūs akių lašai, dar vadinami „dirbtinės ašaros“. Akių lašų pasirinkimas yra tikrai platus, tad iš gausaus pasirinkimo verta rinktis akių lašus, kurie veikia kaip antioksidantas, mažina uždegiminius procesus ir turi natūralių augalinių komponentų.

Ypač gerai vertinami nereceptiniai akių lašai su aktyvių  augalinių medetkų komponentais Calendoftyll Calendula. Natūralumu pasižymintys akių lašai Calendoftyll Calendula akių lašai puikiai drėkina ir atgaivina nuvargusias, sausas ar paraudusias akis. Šie akių lašai tinka drėkinti akis nešiojant visų tipų kontaktinius lęšius, mažina akių sausumą, dirglumą, nuovargį ir akių paraudimą, veikia patologinius procesus pašalindamas priežastis.  

calendula akių lašai
Ne mažiau vertinami nereceptiniai Oftylla akių lašai su ramunėlių ir dedešvos ekstraktais. Akių lašai Oftylla turi priešuždegiminį, raminantį, antiseptinį ir skausmą malšinanti poveikį. Dėl to sutrumpėja adaptacinis periodas nešiojant kontaktinius lęšius, efektyviai drėkina, greitai nuima nuovargį, pašalina sudirginimą, deginimą ir išsausėjusių akių simptomus.
akių lašai Oftylla

Raminantys akių lašai padeda sumažinti sausumą, diskomfortą ir dirginimą. Platesnį akių lašų pasirinkimą rasite savilesiai.lt svetainėje, visi parduodami lašai yra su augaliniais komponentais ir sertifikuoti. Čia rasite ir akių lašai su hialurono rūgštimi, rugiagėlių ekstraktu, kviečių proteinais ar specialiai moterims skirtų akių lašų. Jei kyla įtarimų dėl Jūsų akių, visada pasikonsultuokite su gydytoju, kuris patars kaip prižiūrėti akis.  Ir dar nepamirškite kasdien rūpintis savo akimis, kad jos būtų sveikos ir visada sveikai atrodytų.

0 komentarai(-ų)

Palikti komentarą

Komentarai yra peržiūrimi prieš paskelbiant