Spalvoti lęšiai pigiau

Spalvoti lęšiai tiks jei norite paryškinti, patamsinti ar pakeisti natūralią akių spalvą. Mūsų internetinėje svetainėje rasite natūralių spalvų kontaktinius lęšius su dioptrijomis ir be dioptrijų, kurie skirti tik estetiniam įvaizdžiui, šie lęšiai dar vadinami „kosmetiniai kontaktiniai lęšiai“. Siūlome ilgo nešiojimo spalvotus lęšius, kuriuos galima nešioti 3-6 mėnesius ir kurie keičia natūralią akių spalvą.

Planuojate eiti į vakarėlį, norite pakeisti savo įvaizdį ir nustebinti draugus ar kolegas, tai tinkamiausias sprendimas būtų pasikeisti akių spalvą su spalvotais kontaktiniais lęšiais. Spalvoti lęšiai ne tik pakeis akių spalvą, jų dėka akys atrodys didesnės ir  išraiškingesnės.

Kaip ir įprasti kontaktiniai lęšiai, spalvoti kontaktiniai lęšiai reikalauja priežiūros ir higienos laikymosi, t.y. vakare juos būtina išsiimti ir talpinti į konteinerį su kontaktiniams lęšiams skirtu lęšių skysčiu. Mūsų parduodamiems spalvotiems lęšiams tinka bet kuris iš savilesiai.lt parduodamų valomųjų lęšių skysčių. Spalvoti lęšiai gali tikti ne visiems, lęšio dažų sluoksnis tam tikrais atvejais gali dengti dalį vyzdžio, dėl to gali būti ribojamas regėjimo laukas. Prieš nusprendus nešioti spalvotus kontaktinius lęšius, rekomenduojame pasikonsultuoti su savo akių gydytoju.

Mūsų svetainėje parduodami kontaktiniai lęšiai, valomieji lęšių skysčiai ir kitos akių priežiūros prekės niekuo nesiskiria nuo parduodamų optikose. Sužinokite į ką reikia atkreipti dėmesį renkantis spalvotus lęšius ir įsigykite kokybiškus spalvotus lęšius pigiau mūsų svetainėje.

Spalvoti lęšiai iš gamintojo Dreamcon                       

spalvoti lęšiai Colorpia

Spalvoti lęšiai iš gamintojo Medios

 

spalvoti lęšiai Bono