Kaip atlikti užsakymą?

Atlikti užsakymą Savilesiai.lt elektroninėje parduotuvėje užtrunka vos kelias minutes ir yra itin paprasta.

 1. Prekės suskirstytos į tam tikras kategorijas: „Kontaktiniai lęšiai“, „Priežiūros priemonės“, „Akiniai nuo saulės“ ir pan. Paspaudę ant dominančios kategorijos, Jums išsiskleis smulkesnės prekių grupės: „Lęšiai“, „Spalvoti lęšiai“, „Kontaktinių lęšių tirpalai“, „Akių lašai“ ir pan. Spustelėję ant Jus dominančios prekių grupės, būsite nukreipti į prekių sąrašą. Pasirinkite Jus dominančią prekę ir spauskite ant jos.

   

  Savi lęšiai kategorijos ir prekių grupės - Savi Lęšiai .Lt

   

 2. Kiekviena prekė sąraše turi savo nuotrauką, pavadinimą, specifikacijas, trumpą aprašymą, nurodytą vieneto kainą bei galimas nuolaidas.

   

  Savi lesiai prekės spalvoti lęšiai Colorpia aprašymas - Savi Lęšiai .Lt

   

 3. Jei renkatės kontaktinius lęšius, tai pirmiausia pasirinkite kairės akies dioptrijas ir norimą lęšių kiekį vienetais, o po to dešinės akies dioptrijas ir kiekį vienetais. Jei dioptrijos sutampa abiem akims pvz. „-2.25“ ir norite įsigyti porą lęšių, tai rinkitės „kairė akis“, dioptrija „-2,25“ ir kiekis – „2 vnt.“ bei spauskite mėlyną mygtuką „Į KREPŠELĮ“.

   

  Kontaktiniai lęšiai dioptrijos ir vienetų pasirinkimas - Savi Lęšiai .Lt

   

 4. Jeigu norite pridėti daugiau prekių, spauskite „TĘSTI APSIPIRKIMĄ“. Jeigu norite, galite krepšelyje koreguoti esančių prekių kiekį ar ištrinti pasirinkimą iš savo krepšelio. Jei jau suformavote norimą krepšelio turinį ir norite apmokėti, spauskite „APMOKĖTI UŽSAKYMĄ“.

   

  Savi lęšiai kliento pirkinių krepšelis - Savi Lęšiai .Lt

   

 5. Paspaudę „APMOKĖTI UŽSAKYMĄ“, įveskite savo duomenis. Nepamirškite nurodyti telefono numerį, nes kurjeris susisieks su Jumis dėl užsakymo pristatymo. Jei jau pirkote ir turite ankščiau sukurtą paskyrą, galite prisijungti prie savo paskyros.

   

  Savi lęšiai užsakymo informacija - Savi Lęšiai .Lt

   

 6. Praeinate „Pristatymo“, „Mokėjimo“ žingsnius ir atsiduriate paskutiniame užsakymo žingsnyje „Peržiūrėti užsakymą“ . Jei viskas tinka, spaudžiate mygtuką „Užbaigti užsakymą“. Tada būsite nukreipti į Payserą mokėjimo sistemą.

   

  Kontaktiniai lęšiai užsakymo užbaigimas - Savi Lęšiai .Lt

   

 7. Atsiskaitymai vykdomi bankiniu pavedimu. Saugūs mokėjimai atliekami per Paysera mokėjimo sistemą. Pasirinkite banką kuriame turite sąskaitą ir naudodamiesi elektronine bankininkyste saugiai atliksite pavedimą.

   

  Savi lęšiai apmokėjimo užbaigimas - Savi Lęšiai .Lt

   

 8. Apmokėjus užsakymą, Jūsų nurodytu telefono numeriu bus išsiųstas patvirtinantis užsakymą SMS pranešimas. Kai Jūsų užsakymas bus surinktas ir perduotas kurjeriui (paprastai per 1-2 d.d.), Jūs gausite kitą SMS, informuojantį apie prekių iškeliavimą iš mūsų prekybos vietos. Tada laukite skambučio iš kurjerio dėl užsakytų prekių pristatymo.

 

Jei turite klausimų, neaiškumų ar abejonių, rašykite mums info@savilesiai.lt arba skambinkite +370 5 2311033.