Spalvoti kontaktiniai lęšiai ir ką reikėtų žinoti apie juos?

Parašyta kontaktiniai lęšiai - Savi Lęšiai.lt

Kai kontaktiniai lęšiai tampa neatskiriama kasdienio gyvenimo dalimi, kartas nuo karto kyla noras eksperimentuoti. Todėl rinkoje ir atsirado spalvoti lęšiai. Tai galimybė išbandyti naują įvaizdį ir įvertinti, kokia išvaizda Jums geriausiai tinka. Visgi, apie spalvotus kontaktinius lęšius sklando itin daug mitų. Dalijamės keliais svarbiais dalykais, kuriuos reikėtų žinoti prieš renkantis šį pirkinį.

Ar spalvoti lęšiai kenkia?

Tai, ko gero, vienas svarbiausių ir dažniausių klausimų, kurie kyla žmonėms, išgirdusiems apie galimybę įsigyti spalvotus lęšius. Pasitaiko atvejų, kai žmonės vengia išbandyti šiuos lęšius dėl baimės, kad jie gali būti nekokybiški ar pažeisti akį. Tačiau oftalmologai ramina, jog neturima jokios patikimos informacijos, kuri leistų manyti, kad tokio tipo kontaktiniai lęšiai gali kaip nors pakenkti Jūsų sveikatai ar regai. Be to, rinkoje daug metų veikiantys pardavėjai siūlo aukštos kokybės lęšius. Reikėtų rinktis tik geriausią gamintoją, jeigu ieškote spalvotų lęšių. Taip būsite tikri dėl lęšių kokybės. Vieni populiariausių – COLORPIA ir BONO COLOR gaminami lęšiai, kurie gaminami iš patikimų medžiagų, kurios puikiai praleidžia deguonį ir suteikia akims ryškesnės spalvos.

Kokių spalvų būna?

Tiems, kurie pirmą kartą išbando, kas tai yra spalvoti lęšiai, parduotuvėje gali net galva apsisukti. Mat gamintojai siūlo gana platų kontaktinių lęšių su spalvomis pasirinkimą. Spalvoti kontaktiniai lęšiai gali būti puikus pasirinkimas, ieškant naujo įvaizdžio. Pavyzdžiui, jeigu visada svajojote sužinoti, kaip atrodytumėte, jeigu Jūsų akys būtų ne žalios, o rudos. Šie lęšiai – puiki proga tai sužinoti.

Be to, svarbu atminti, kad kokybiškai pagaminti kontaktiniai lęšiai keičia akių spalvą nepaisant to, kokia yra Jūsų akių spalva. Jeigu esate rudaakis, nereikėtų jaudintis, kad žalsvos akys gali atrodyti nenatūraliai. Lęšiai pagaminti taip, jog per juos nematyti natūralios žmogaus spalvos.

Kaip pasirinkti spalvą?

Jeigu norite lęšius dėvėti kasdien, geriausiai rinktis natūralias spalvas, tokias kaip  mėlyna, žalia, ruda. Tai populiariausias spalvotų lęšių spalvų pasirinkimas. Be to, atminkite, kad akių spalvą reikėtų derinti prie plaukų ir antakių spalvos. Pavyzdžiui, šviesių plaukų žmonės su tamsiai rudomis ar juodomis akimis gali atrodyti nenatūraliai. Tačiau žydros ir žalios akys atrodys kerinčiai.

 Spalvoti kontaktiniai lęšiai ir ką reiktų žinoti apie juos? - Savi Lęšiai .Lt

0 komentarai(-ų)

Palikti komentarą

Komentarai yra peržiūrimi prieš paskelbiant